Diamantová voda - dar, nebo msta ?
Jak jsem již uvedl, poslední dobou se přímo v Brně, ale i mnohde jinde začíná objevovat tento fenomén, a to hlavně díky lidem, kteří si někde přečetli nějaký článek, a aniž by měli jakékoliv znalosti z fyziky a přírodních věd, udělali si z toho svoji modlu, o které veřejně rozšiřují naprosté nesmysly a bláboly. Jelikož bych rád dodržel naši zásadu nestrannosti, podíváme se na tento fenomén z obou stran. V první části se podíváme na informace o DV šířené nyní po internetu a v tisku, a v druhé části pak na skutečnou podstatu diamantové vody.

Informace o DV šířené po netu :


Začněme tedy citací některých současných zajímavých infiormací :

Diamantová voda pochází z Francie a autorem použité technologie je Francouz Joël Ducatillon. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu Diamantovou používá speciální číselné kódy a hudbu. Technologie představuje sestrojení kódovacího přístroje, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Zjednodušeně by se dalo říci, že běžná pramenitá voda se promění ve vodu velmi živou, inteligentní.

Myslím, že toto nepotřebuje ani komentář - dodávat něčemu nějakým přístrojem vícerozměrný číselný kód ?????? Vesmírná či přírodní energie pracuje s číselnými kódy????? A ještě ke všemu vícerozměrnými !!! A já hlupák nevědomý jsem si vždy myslel, že tyto duchovní síly jsou chytřejší, než my a že čísla nepotřebují? A ještě vícerozměrné - naprosto přesná definice!

Joël Ducatillon pak začal své sny realizovat. Studoval kvantovou fyziku a v meditacích se mu vrátily vzpomínky z dob Atlantidy. Tehdy se totiž měl tento výzkum již provádět. V roce 1996 vznikl první přístroj ve tvaru válce z plexiskla, ve kterém byla zabudovaná energetická spirála. V roce 1997 a 1998 Ducatillon přístroj zdokonaloval až vytvořil válec ze skla. Použitím urychlovače částic či mechanizmu cyklotronu se zaměřil na řadu energií včetně zvuků. Pak začal experimentovat s plynem kryptonem. Krypton uchovává v paměti všechno, co je přes něj přenášeno. To bylo základem pro kodifikaci 850 matematických, geometrických a hudebních vzorců uvnitř zapečetěného válce. Tyto kódy se podobají kódovaným informacím, jaké se objevují v lidské DNA. Zařízení je tedy nazváno DNS 850. Ve válci bylo do paměti vloženo kolem 900 kódů. To však autor stále ještě netušil, že by se takový přístroj měl používat k přeměně vody.

Tak tady už opravdu buším hlavou do klávesnice smíchy. Množství blábolů nám žu narůstá logaritmickou řadou. Použil dokonce urychlovač částic a !!! cyklotron ! Pisatel zcela evidentně neví, co je to cyklotron (cyklotron je urychlovač částic), a už vůbec nemá tušení, k čemu se dá použít. Rád bych věděl, jak by použil jeho "mechnizmus", či jak by v něm zkoumal zvuky. 850 matematických atp. vzorců a 900 kódů (trojrozměrně) jako v DNA ??? Autor zřejmě nesleduje populárně vědecké dokumenty v TV, jinak by věděl, že pokud by byla DNA sestavena trojrozměrně, předávali bychom potomkům nejen informace o vzhledu, vlastnostech, náchylnostech k chorobám, či odolnost, atd., ale i za život nashromážděné vědomosti - huráááááá po pití diamantové vody se už budoucí generace nebudou muset učit ! 900kódů - protože se jedná o informace uložené na energetické úrovni, půjde asi o binární matematiku : 900 kódů by ale stačilo akorát na informaci že je to voda - zčeho se skládá a jaké má základní vlastnosti - od duchovních (mentálních) informací bych očekával počet kódů s tolika nulama, že bychom to nedkázali vyjádřit. Anebo, že by šlo o zase nějaké jiné - speciální mezivesmírné nematematické kódy? A krypton že má paměť a uchovává všechno, co se přes něj přenese ??? Strčte kryptonovou výbojku do mikrovlnky - svítí, že? A když ji vyndáte - nesvítí? Jak to? Vždyť si má veškeré ty vibrace uchovat - tedy i mikrovlny, ne? Pisateli řejmě uniklo, že krypton je plyn....

Diamantová voda působí na úrovni 5. dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu již existující Diamantovou vodu ať se nachází kdekoliv na zeměkouli. V roce 2001 byly vodě přidány kódy vitamínů, hormonů a minerálních látek. Jestliže se tedy vašemu tělu nedostává třeba železo, pak kódy zaznamenané ve vodě o tom přinesou informaci a železo se může v těle samo vytvořit.

Zatím neumíme spolehlivě vysvětlit 4. dimenzi, ale autor ovládá i pátou - génius. Tak proč nás nepoučí? Plavci pozor na pití diamantové vody - budete mít organizmus plný samovolně vytvořeného železa, tak ať nezrezivíte. Zákon o zachování energie autorovi zřejmě nic neříká - vychází z logického a podle všech poznatků doloženého předpokladu, že hmota je jen energie na vyšší úrovni, takže kde se v těle to železo najednou vezme ? Vycházejme ze známého vzorce : E=m.c2 dokážete spočítat, kolik energie by si takto člověk musel dodat na doplnění jen minima železa z toho, co organizmus potřebuje ? A vitamíny?, Dokonce už umíme i hormony !!!! Člověk by řekl, že stačí lahvička diamantové vody a už nepotřebujeme svůj organizmus naprosto k ničemu. A po přidání nových kódů se tyto přenesou na již existující bvodu kdekoliv na Zemi - hmm, tak nejdřív musí být ty vody v kontaktu (vedle sebe), a najednou se ty informace přenášejí i přes celou Zemi??? Tak to si už zase protiřečí. Tak to by místo složitého šíření té DV mohli z křesla doma "očarovat" všechnu vodu na planetě, ne? Asi jim to navrhnu jako zlepšovák. Třeba mě pak dovolí podepisovat se s nimi pod jejich články a já budu konečně slavnej :-)) Ach jo, to mě Bůh trestá za to, že nejsem věřící.

Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Přátelé, rád bych viděl člověka, co toto napsal - pokud je toto tvrzení pravdivé, je již mrtev. Pokud však žije, je to důkazem toho, že lže. Představte si že by tato slova byla pravdivá : dáte si k obědu kus vepřového, pak po nějakém čase vyrazíte na WC, pod sebe vložíte talíř a vypadne z vás opět kus vepřového - ideální stav - konec hladovějících národů. Jenže naše buňky potřebují energii a jak ji za takového stavu ze stravy získat ? No, dobrá zpráva - díky diamantové vodě neumřeme na nemoci, ale umřeme hladem! Jéžíšmarjá, teď si uvědomuju, jak pak vyrobíme mojí oblíbenou slivovičku? Anebo si představte svoji zahradu - každý rok se vám bude na zemi kupit spadané listí a bude ho každý podzim přibývat. A co po zorání pole? V zemině bude čím dál více slámy, až budeme mít jedno zrnko zeminy na tunu slámy. A v čem pak budeme pěstovat plodiny?

Velká opatrnost je nutná především u onkologických onemocnění. Je třeba mít na paměti, že jde o vodu živou, která - při našem eventuálním nedokonalém slovním "naprogramování" - by mohla "oživit" i to, co naopak chceme umrtvit.

No já nevím, ale to odporuje tvrzení autora o pár řádků výše - měla by to být voda inteligentní a měla by v sobě mít uloženy všechny potřebné kódy, tak snad by měla působit tak jak má, a ne tělu škodit a podporovat růst zhoubných nádorů, ne?


Dalším nesmyslem je tvrzení propagátorů DV, že pokud budeme tuto vodu lít do rybníků, do splachovačů, atp., že do 15 let bude veškerá voda na Zemi diamantová. To už by musela být dávno, jelikož vody z rybníků, jezer a řek se vypařují, a padají v podobě deště na rozsáhlá území, tečou do moří, odkud se opět vypařuje a pak v podobě srážek spadnou na zem, takže tento koloběh by to už dávno zařídil, protože jak sami propagátoři tvrdí, diamantová voda koluje po Zemi už hodně dlouho. Jenže ono to jaksi nefunguje! Pořád máme nemoci, pořád máme zaneřáděné vodní toky a rybníky, rozklad a fermentace funguje nadále spolehlivě (bohu dík), a žádné z avizovaných účinků se pořád nedostavuje. Jsem zvědav, jakou taktiku propagátoři DV zvolí ke zdůvodnění.

Lidé šířící takovéto bláboly, které nejen že odporují naprosto všem doposud tvrdě získaným a ověřeným pozantkům vědy, ale jsou naprosto nelogické, a co víc, ještě ke všemu si vzájemně odporující, jsou pro své zviditelnění schopni udělat z čehokoliv naprostý blud. Všimněte si, že čím menší jsou znalosti těchto jedinců, tím více rádoby "odborných" výrazů v jejich článcích nacházíme. Používají je velmi rádi a často, čímž v ostatních čtenářích, kteří nemají dostatek informací, vzbuzují dojem odbornosti a vědeckého přístupu, a čtenáře tak přesvědčí o své "odbornosti" v daném tématu a ti bohužel pak uvěří. Není divu, že odborníci z různých oborů vědy pak díky takovýmto pár jedincům zatratí nás všechny, všechny zájemce o seriozní pátrání a šetření záhad. Dokážu si představit, jak je takový odborník přes kvantovou fyziku po přečtení takového článku zralý na kardiostimulátor.

Největší perlu současných šiřitelů jsem si nechal na konec a pro jistotu vám ji zvýrazním červeně. Není to "jedna paní povídala", ale tato nejmenovaná zastánkyně DV z Brna mi to řekla osobně. Víte proč se podle ní voda jmenuje Diamantová ? Protože se v ní po jejím navibrování vyskytují krystalky diamantu !!!!!!! Myslím, že k tomu komentáře není třeba. A to ještě pořád fotí orby s foťákem za 300,-Kč a pořád si stěžuje že na lepší nemá peníze. Ach ty svatá prostoto! Vždyť by jí úplně stačilo přehnat diamantovou vodu přes filtrační papír a hned by bylo dost na profifoťák a ještě by zbylo (na lahve pro další várku DV).
Nejhorší je, že když se do toho pustí tito fanatici, udělají z toho doslova cirkusové představení, kterým rozumné lidi jen odradí a ještě tím škodí druhým, jako například pisateli následujícího textu, vyjmutého z veřejné diskuse, který zde cituji :

"David", 3.3.2005:

Nedá mi to nepodělit se osvůj zážitek, nad kterým jestě teď kroutím hlavou: V pondělí večer jsme s manželkou na naší zahradě (bydlíme v rodinném domku) "nachytali" muže a ženu - muž lil nějakou vodu do studny a žena s ní kropila stromky. Při dotazu, co dělají na soukromém pozemku (zahrada je oplocená) a výzvě, ať jej okamžitě opustí, se obhajovali nějakýma kecama o diamantové vodě... Zavolali jsme policii a podali na oba žalobu, protože manželka je shodou okolností laborantka a nechala si udělat rozbor té vody... Bylo tam sajrajtu (bakterií atd., to by vysvětlila ona), že by z toho dostalo sračku jedno sídliště!!! Policie má vzorek jako důkazní materiál, že ti lidé nám chtěli způsobit újmu na zdraví. Nedalo mi to a sedl jsem k netu: objevil jsem ty jejich obskurní stránky a tuhle diskuzi a s hrůzou jsme přitom zjistil, že ti lidi to i pijí!!! Nechápu, jak někdo může věřit takovým nesmyslům, a lituju, že nejsme v některém z amerických států, kde můžete střílet, pokud vám někdo neoprávněně vleze na pozemek!!!

Takže závěrečný úsudek si můžete udělat sami. Tady vidíte, kam až může dojít neřízený fanatizmus určitých jedinců, jejichž IQ by se dalo vyjádřit nejspíš zápornými čísly.....

Jak by řekl klasik : TO NEMÁ CHYBU !
Původní podstata diamantové vody :


Diamantová voda, jako taková, opravdu existuje a informace o ní se objevily už velmi dávno, v dobách, kdy ve zdejších zeměpisných šířkách vládl rudý bratr. Jak vůbec vznikl název Diamantové vody? Rozhodně to není tak, jak tvrdí ona dáma, ale proto, že v počátcích se do vody vkládaly surové krystaly diamantu, které vodě dávaly její zvláštní vlastnosti. Proč diamant?

Už velmi dávno, v dobách kdy už civilizace devastovala přírodu a lidstvo se znovu zjistilo, že voda z horských pramenů má blahodárný vliv na lidský organizmus. Proč tomu tak je? Lze se domnívat že hlavně proto, že všichni tvorové na této planetě vznikly v jejích podmínkách, pro které jsou organizmy uzpůsobené. Mezi tyto podmínky patří i vibrace Země, tedy její přirozený kmitočet. My, protože již tisícíletí nespíme v jeskyních na zemi, máme této energie nedostatek. Horská pramenitá voda je však touto frekvencí nabitá od okolních hornin a organizmu ji předává. Jelikož diamant je nejtvrdší minerál, tudíž dobře vede vlnění (frekvence, vibrace), a s minimálními ztrátami, jeho vložením do sklenice vody jí tuto energii předá. Že tato nabitá voda funguje, jsem se přesvědčil ve slovenských horách, kde jsem byl týden mimo civilizaci kvůli fotografování, a celý týden jsem pil jen pramenitou vodu, a skutečně jsem byl daleko více svěží, i přes veškerou dřinu v kopcích s bydlením a fototechnikou na zádech.

Že lze takto vodu nabít, by se dalo i logicky uvěřit. Je ovšem naprostý nesmysl, že si tyto vibrace voda uchovává, protože má velmi malo hustotu, a tudíž si veškeré vibrace může uchovat jen velmi krátkou chvilku. Čím vyšší frekvence, tím kratší dobu. Pokud by si voda dokázala vibrace uchovávat trvale, jak tvrdí autoři mnoha článků o DV, byli bychom už všichni mrtví, protože by stačilo sníst, či vypít cokoliv ohřívaného v mikrovlnné troubě, a uchované mikrovlny by nás zabily během zlomku vteřiny. Taktéž vařením, mražením se mění Brownův pohyb molekul, čili i tak by jakékoliv vibrace musely zákonitě zaniknout. Takže takto nabitou vodu je třeba pít pokud možno ihned.

Přestože diamant si vlnění, neboli vibrace uchovává poměrně dlouho, je nutné jej iopakovaně nabíjet, a to se provádělo buď uložením do horské bystřiny blízko pramene, nebo v noci venku ponecháním jej na Měsíčním světle.

Nevím, nakolik zde hrály roli uvedené skutečnosti, a nakolik placeboefekt, ale skutečností je, že tato voda opravdu funguje. Opakuji ale, že nemá pranic společného s tím, co tady v současnosti prezentují uvedení nevzdělaní šarlatáni.

Pokud někdo chce experimentovat s vodou, která může mít taktéž blahodárné účinky, postavte si pyramidu třeba ze skla, nebo z překližky, a když dodržíte rozměry a úhly, a nasměrujete ji přesně S-J, umístíte do ní do jejího ohniska, tedy do 1/3 výšky lahev s vodou, získáte SKUTEČNĚ vodu s dokonce léčebnými účinky, a navíc bude zbavena i choroboplodných zárodků. Tento fenomén doposud není spolehlivě vysvětlen, nicméně funguje, a existuje na to dokonce čs. patent. Nicméně i o tomto existují "odborné" články, které by leckoho odradily. V blízké době se i zde dočkáte článku o pyramidální energii, ale bez různých X-tých dimenzí, urychlovačů částic a pod. Mám tento fenomén řádně a experimentálně zdokumentovaný,včetně kopie patentu, takže se můžete zatím těšit !

- Franta J.-