Tam, kde končí znalosti lidstva, začínají záhady a spekulace. A je jen na nás, jak rychle budeme tuto hranici posunovat. PŘIDEJTE SE K NÁM !
Klub psychotroniky a UFO, o.s. je dobrovolnou zájmovou organizací sdružující zájemce o paranormální jevy, psychotroniku a UFO. Podílíme se na zkoumání těchto jevů ve spolupráci s mnoha jinými organizacemi a odborníky z různých oblastí vědy, techniky a technologií.

Naším cílem je nestranný a odpovědný přístup k této problematice s cílem podílet se na posunutí lidského poznání dále, než připouští současné vědomosti a znalosti. Zároveň musí upozornit, že při své činnosti se vyhýbáme jak fanatickým, tak i skeptickým závěrům. Vždy se snažíme ze záhad nejdříve vyloučit jevy vysvětlitelné znalostmi odpovídajícími současnému vývoji a pokroku lidstva, a teprve ty, co vysvětlit nedokážeme, teprve vedeme jako záhady.

Jelikož tato práce na výzkumu a objasňování různých záhadných událostí je velice zajímavá, doufáme, že se k nám přidáte i vy, kteří máte opravdu skutečný zájem, a jste ochotni se aktivně podílet na naší činnosti. Každý má možnost vyniknout ve své oblasti znalostí a dovedností. Protože se často jedná o téměř detektivní práci, uvítáme zájemce, kteří jsou ochotni také občas obětovat nějaký ten čas. Nejde jen o práci terénní, ale také o vyhledávání informací, pátrání po informacích mezi lidmi, a v neposlední řadě také občas zpracování příslušné dokumentace - nemějte však obavy, vždy se najde někdo, kdo to ovládá a poradí, či pomůže.

Takže pokud Vás naše činnost zaujala, ozvěte se, promluvíme si, vyplníte přihlášku a hurá do toho !
Aktualizace webu :     06.01.2009
Doufáme, že se Vám bude nový web líbit, a že se k nám přidáte !

- Franta J. -