Vymítač ďábla hledá v Brně přívržence
V Brně se usadil podivný, asi 60 letý Armén jménem Stephan Bakrat Arathoon s australským pasem. Prý věnoval i exorcismu. Ti, kteří ho začali následovat, převážně mladí lidé, se začali chovat podivně a mnohdy přerušili styk s rodinou. 

 

Své přívržence začal "vymítač" podrobovat různým zkouškám oddanosti, vysílal je bez prostředků do zahraničí, nebo pro něj museli krást. Takové jednání nelze bohužel postihnout žádnými paragrafy. Dotyčný Australan se přitom pokouší v Brně získat i další mladé lidi a zřejmě si tady vybuduje určitou komunitu věrných. Možná peníze potřeboval na letenku do Austrálie.

 

Své přívržence získává tím, že i při prvním setkání o nich ví spoustu podrobností. Používá zřejmě nějaké psychické postupy, které neznalí lidé zmátnou. Při vymítání ďábla se najde věc, v níž "guru" spatří ďábelskou energii, a ta prostě musí být odstraněna, ať to je kniha, kytara nebo boty. Od toho už je jen krok k tomu, aby za nositele ďábelské energie označil nepohodlnou osobu a poštval na ni své přívržence. 

 

Mějte se před takovými individui na pozoru!